%100 DOĞAL EV YAPIMI SAF İLİK YAĞI – DOĞAL YAĞLARLA BİLEŞİM – SAF KOLAJEN

Kimyasal içeren şampuanlarla, boyalarla yeterince yıpranan ve dökülen saçları artık onarma zamanı!

KOLAJEN! Hem Cildinize, hem saçınıza, hem sakalınıza doğal bakım kürü!

Doğanın mucizesi, dana kemiği iliğinden saf şekilde elde edilen iliklerle oluşturduğumuz ilik yağı, kolajen kürümüzü e vitaminiyle desteklediğimiz bakım kürünü sizlere sunmaktan büyük onur duyuyoruz.

Saç bakımında yeni moda kemik iliği maskesi ile saç bakımı. Yeni moda dediğimize bakmayın, aslında işin aslı kemik iliğinin saça ve saç derisine olan faydasının Fitmaya Kemik İliği Saç Maskesi ile yeni yeni keşfedilmesi saç bakımı maskelerinde çığır açtı diye nitelendirebiliriz. Günümüzde saç dökülmesi, kullanılan market şampuanlarının, işlenmiş gıda ile beslenmenin artışıyla ve kirli havanında etkisiyle artmış bulunmaktadır. İnssanların bu sorunlarına yönelen Fitmaya Ürün Geliştirme Ekibi, kendi rahatsızlıklarından da yola çıkarak Fitmaya Kemik İliği Saç Maskesi’ni özel formülle oluşturdular.

Kemik İliğinin içerisinde kalsiyum, magnezyum ve fosfor; kemik iliğinde bulunan yüksek oranda yağ ve protein sayesinde saçlara bakım yapıyor. Kırılıp yıpranan saçları hatta özellikle de boyalı ve röfleli saçları onarıp parlaklaştırıyor ve canlılık katıyor.

Instagram hesabımızdan sipariş verip kullanan takipçilerimizin geri bildirimlerini incelemek için tıklayın: Kullanıcı Yorumları

Fitmaya Kemik İliği Saç Maskesini kimler kullanabilir ve destek olup şifa sağladığı konular:
  • Kısa sürede saçlarınızın uzamasına katkı sağlamak isteyenler
  • Saç uzatmak ve gürleştirmek isteyenler.
  • Saçlarının daha canlı ve sağlıklı olmasını isteyenler.
  • Kepek sorunu ve saç dökülme problemine şifa sağlamak isteyenler.
  • Saç diplerinde egzama olanlar, saç diplerinde pul pul dökülen yaralı olanlar kemik iliği saç maskesinden katkı alabilir
  • Yıpranmış ve kırık saçlara sahip olanlar.
  • Saç boyama işleminden sonra elastikiyetini kaybetmiş, yanmış saçlara sahip olanlar.
  • Kemik iliği saç bakım maskesini kullanıp sağlıklı ve çabuk uzayan saçlara sahip olurlar.

İlik aslında soyumuzun bugünlere gelebilmesinde rol alan en etkili şeylerden biri. Tek şeker kaynağının akçaağaç şurubu, meyve ve böğürtlenler, bal ve bazı bitki özleri olduğu bir zaman dilimi var. İnsanların bir parça bal için hayatlarını tehlikeye attığı gerçek zamanlardan bahsediyoruz aslında. İşte o zamanlarda ‘avcılık’ et kadar önemliydi, hatta kimi zaman da etten çok ‘yağ’ için avcılık yapılıyordu. Eski çağlarda et değil yağ gurmeliği vardı!
İlk çağların insanları kemikten yağ elde edip enerji kazanmayı çok iyi biliyorlardı. Onun için ‘saça ilikle tedavi yöntemi’ oldukça önem arz etmektedir.